20:20, 05 Червня 2024

Делегація Луцькради відвідала Тауразький район у Литві

Протягом 31 травня–1 червня у Тауразькому районі (Литовська Республіка) проходили офіційні заходи, приурочені до Дня міста Таураґе. На запрошення мера Довідаса Камінскаса урочистості відвідала делегація Луцької міської ради, до складу якої увійшли Тетяна Янчук, заступник директора департаменту соціальної та ветеранської політики, Ірина Сметана, заступник начальника управління капітального будівництва, Юлія Липка, старший інспектор відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності. Окрім представників Луцька участь у заходах взяли також делегації з Польщі, Німеччини, Франції, Грузії та Литви.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

У межах візиту члени делегації зустрілися з керівниками самоврядування Тауразького району. Представили план діяльності муніципалітету, що передбачає три основні пріоритетні напрямки розвитку: здобуття звання найзеленішого муніципалітету Литви, забезпечення економічної самостійності та орієнтація політики на інтереси населення. Також представили ряд ключових проєктів, над якими працює муніципалітет.

У ході зустрічей обговорили плани щодо зміцнення партнерських відносин у воєнний і післявоєнний період в Україні. Представники Луцька висловили подяку громаді Таураґе та Литовській Республіці за підтримку українського народу в час війни. Візит сприяв зміцненню партнерських і дружніх відносин між містом Луцьк і Тауразьким районом, відкриваючи нові горизонти для спільних ініціатив.

Довідково: Угоду про співпрацю між Луцьком і Тауразьким районом підписали 19 жовтня 2023 року. Цьому передувало багаторічне дружнє співробітництво. Зокрема з 2016 року муніципалітет Тауразького району організовував рекреаційні літні табори для луцьких дітей учасників АТО, захисників України. В час війни від Тауразького району неодноразово надходила гуманітарна допомога для потреб Луцької громади, ВПО та військових.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: