18:05, 09 Червня 2024

Делегація із Луцької райради відвідала лікарню та коледж у Горохівській громаді

Голова Луцької районної ради Тетяна Павлова-Багрійчук та депутати районної ради Лариса Понєдєльник, Алла Сафонік, Олександр Шабала, Неля Шумчук під час візиту до Горохівської громади відвідали комунальне підприємство “Горохівська багатопрофільна лікарня” та Горохівський фаховий коледж ЛНУП.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

У Горохівському фаховому коледжі ЛНУП директор коледжу Олег Жельчик зустрів делегацію та ознайомив гостей з історією та сучасними здобутками навчального закладу. Він розповів про основні напрямки роботи коледжу, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців для агропромислового комплексу Волинської області.

Тетяна Павлова-Багрійчук вручила Подяку голови Луцької районної ради за вагомий особистий внесок у забезпечення підготовки фахівців у сфері природокористування, багаторічну сумлінну працю,  високий професіоналізм та з нагоди особистого ювілею Жельчику Олегу Миколайовичу – директору Відокремленого структурного підрозділу «Горохівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування».

У комунальному підприємстві “Горохівська багатопрофільна лікарня” з керівництвом лікарні провели огляд лікарні, обговорили проблеми закладу та шляхи їх вирішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: