19:01, 31 Березня 2021

Де знайти якісні медичні халати*

Індивідуальний захист допомагає забезпечити мінімальний ризик зараження хворобами та вірусами. Завдяки екіпіровці, ви зможете бути завжди в безпеці від мікробів, а також інфекцій.

До складу такого спецодягу входять:

халат захисний;

респіратор та маска;

окуляри,

екрани;

комбінезон.

Ще рік тому ніхто у світі й подумати не міг, що новий вірус Covid-19 увійде у наше життя. Ще не так давно про такий вірус навіть ніхто і подумати не міг, а тим паче, що щось може загрожувати не тільки здоров’ю, а й життю кожного з нас. Вся планета опинилася на карантині, а нові хвилі все одно нікуди не поділися. Україна також потерпає від цієї страшної недуги, а лікарі та медсестри взяли на себе перший удар.

Засоби індивідуального захисту ще ніколи не були такими важливими та популярними. Умови, які охопили нашу планету, дали людям привід більше піклуватися не тільки про своє, але і про чуже здоров’я. Попит на маски, антисептики та навіть бахіли виріс дуже швидко, та залишається на хвилі й досі. Кожна з цих речей дає 100 % ефективності.

Чи захищає медичний халат

Халат — це такий собі одяг довгого типу, який може застібатися на блискавку або ґудзики. Головна перевага халату в тому, що його можна швидко одягати поверх одягу, що скорочує витрату часу. Халат також входить до списку протичумного костюму. Які різновиди халата існують сьогодні, та які можна знайти тут https://venetomed.com/:

1. Венетомед халати які можна використовувати один або більше разів;

2. Хірургічний, повністю стерильний;

3. Нестерильний халат одноразовий.

Також існують халати будь-якого кольору.  Розрізняють захисний одяг ще й за способом застібання, без кишень та з ними, з додатковими аксесуарами. Але одне залишається без змін, це те, що кожен халат повинен відповідати вимогам європейського стандарту.

Які характеристики в захисного халату

Які властивості має мати кожен халат для медичного працівника. Більш детально:

Патогенні організми не можуть потрапити через бар’єрний захист. Невидимий шар перешкоджає всім мікробам, рідинам, таким як кров, харкотиння та інші. Захист від інфекційних агентів забезпечений.

Медичний халат дуже тяжко пошкодити.  «Венетомед» використовує тільки сучасні тканини. Компанія «VENETOMED» пройшла вітчизняну сертифікацію, отримавши сертифікат на відповідність ДСТУ EN 14126:2008. Будь-яка ситуація може пошкодити халат при роботі, тому дуже важливо що матеріали міцні та дуже надійні мають шви.

Кожен халат проходить спеціальне тестування, перед тим як потрапити до магазинів чи аптек. Після ретельного догляду спеціалістами, одяг може потрапити до ваших рук та бути використаним впродовж місяців та навіть багатьох років, а саме такі ви зможете знайти тут venetomed.com. Весь захисний одяг відповідає  ДСТУ EN 14126:2008

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: