18:30, 22 Січня 2018

Де у Луцьку купити пісок та щебінь за найкращими цінами з доставкою*

Якщо ви шукаєте, де купити будматеріали високої якості і за доступними цінами, фірма «PisokMarket» до ваших послуг. Здійснює доставку піску, щебеню та іншої будівельної сировини для змовників із Луцька і всієї Волинської області, у яких на часі – будівництво та ремонт.

Кілька слів про пропозиції від «PisokMarket»

Пісок. Продаж та доставка піску самоскидами насипом і у мішках. Дрібнозернистий та крупнозернистий, будівельний, кар’єрний, річковий, митий, на штукатурку, кладку тощо.

Щебінь. Доступні різні фракції щебеню: 5*20, 20*40, 40*70. Є оптимальні варіанти для будівництва доріг, зведення фундаментів та інших процесів. Основні характеристики: міцність, морозостійкість, стійкість до механічного впливу, можливість використання і в населених пунктах, і за їх межами.

Чорнозем. Незамінний у саду та на городі чорнозем доставляють машинами «ЗІЛ» у будь-яких кількостях. Висока якість родючого ґрунту гарантує добре водовбирання, створення сприятливих умов для живлення рослин і протікання мікробіологічних процесів.

Також фірма пропонує й інші, не менш важливі під час будівництва та ремонту матеріали: базальтовий і гранітний відсів, ґрунт і землю на вимостку, білу й червону цеглу, бут, формак, цемент, керамзит і торфокрихту.  Усе необхідбне – в найкоротші терміни й за найкращими у регіоні цінами.

Чому волиняни обирають «PisokMarket» з-поміж інших постачальників?

√ Значний перелік будівельних матеріалів високої якості, добутих із найкращих кар’єрів Волинської та сусідніх областей.

√ Оперативна доставка замовлень в потрібне місце й у зручний час, забезпечена цілодобовим робочим графіком.

√ Надійність, доведена багаторічною працею і підтверджена безліччю позитивних відгуків попередніх клієнтів.

√ Низькі ціни, як на дрібні, так і на крупногуртові партії.

√ Кваліфікована консультативна підтримка стосовно вибору того чи іншого матеріалу, відповідно до типу виконуваних робіт, максимально точний розрахунок кількості та вартості.

Більше інформації – на сайті pisokmarket.io.ua

Запитати, що цікавить стосовно товару та умов купівлі, можна за контактними номерами телефонів: (098) 109-40-84, (050) 109-40-84 або на e-mail – pisokmarket@ukr.net

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: