09:54, 02 Березня 2019

Де у Луцьку купити будматеріали: пісок, щебінь та замовити послуги Bobcat*

“PisokMarket”: надійний помічник у будівництві

Зводити будівлю слід так, щоб вона простояла не одне століття. І для цього краще вибирати якісні матеріали, що є основою сфери будівництва, а також користуватися послугами, які дозволяють виконати весь процес швидко та надійно.

Компанія “PisokMarket”  у Луцьку – відмінний партнер в обох питаннях. У компанії можна придбати найнеобхідніші будівельні матеріали, що забезпечують міцність і довгий термін експлуатації. “PisokMarket” співпрацює з кар’єрами Волині та Рівненщини, тому пропонує:

– щебінь різних фракцій;

– відсів – базальт, граніт;

– пісок (дрібнозернистий/крупнозернистий)

– цегла червона (рядова);

– камінь бутовий;

– керамзит;

– цемент;

– родючий грунт (чорнозем);

– глина (на засипку);

– торфокрихта (торф).

Ціни компанії – одні з кращих в регіоні, тому співпраця з  “PisokMarket” стане раціональним рішенням. А найголовніше – у компанії є система лояльності для постійних клієнтів, що дозволяє суттєво зекономити. “PisokMarket” співпрацює з оптовими і роздрібними покупцями, надаючи абсолютно безкоштовні кваліфіковані консультації. Над цим працюють співробітники, які мають не тільки теоретичні знання, але і практичний досвід у сфері будівництва.

Продаж будівельних матеріалів у Луцьку – не лише один з напрямів діяльності “PisokMarket”. Крім цього, компанія надає послуги, які точно знадобляться незалежно від того, чи ведеться будівництво приватного будинку, чи великого комерційного об’єкту. У автопарку компанії є міні-екскаватор, Бобкат, самоскид ЗІЛ-130, за допомогою яких можна виконати багато важливих робіт. Важливо те, що кермують технікою виключно професіонали з великим досвідом роботи, тому безпека і надійність послуг гарантується. Також у них можна замовити доставку сипучих будматеріалів самоскидами.

Переваги співпраці з “PisokMarket”

Прозорі ціни,  чесна політика ведення бізнесу, задоволені клієнти — найголовніше для них . І це не єдині переваги для тих, хто готовий стати партнером компанії. Тут також пропонують:

– широкий асортимент будівельних матеріалів для основних процесів;

–  вигідну вартість кожного із них;

– оперативну доставку їхньою технікою;

– гарантовану якість та безпечність всієї продукції;

– можливість індивідуального формування цін при постійних покупках у компанії.

А ще компанія “PisokMarket” готова відповісти на будь-які запитання, які стосуються будматеріалів.

Тел: 0501094084

Тел: 0981094084

Детальнішу інформацію можна знайти також на сайті pisokmarket.io.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: