22:57, 03 Жовтня 2020

Де у Луцьку дозволили здійснювати земельні роботи

З 26 вересня по 2 жовтня відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видав вісім аварійних та вісім планових ордерів.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Аварійні ордери отримали:

– ДКП «Луцьктепло за адресою: вул. Кравчука, 26А;

– КП «Луцькводоканал» за адресами: вул. Дубнівська > вул. Карпенка-Карого (АЗС Укрнафта), вул. Ковельська, 96, вул. Миру, 43, вул. Федорова, 4Б, вул. Стрілецька, 27 Б, вул. Гнідавська, 63 В;

– КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради за адресою: вул. Львівська, 63 А.

Планові ордери отримали:

Морохов В.Г. за адресою: вул. Кременецька, 36В;

– Виконавчий комітет Луцької міської ради, ТзОВ «Житлобуд-2» за адресою: вул. Кафедральна, 6;

Назарчук В.С. за адресою: вул. Володимирська, 40;

– ПП «Будтрейд», ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» за адресою: вул. Потебні;

Локачук О.К. за адресою: вул. Грабовського;

– Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради, ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» за адресою: вул. Ковельська, 4,6;

Більзюк О.П. за адресою: вул. Бородіна, 10/2;

– Релігійна громада Волинської ікони Божої матері міста Луцька, ПП «Алкан Плюс» за адресою: вул. Львівська, 71.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благо устрою міста Луцька» видані ордери залишаються на контролі департаменту муніципальної варти стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території.

В разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян буде притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП.

«Шановні мешканці міста, якщо Ви помітили ведення незаконних земляних робіт (пов’язані з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідацією аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій), просимо повідомити виявлені адреси до департаменту муніципальної варти Луцької міської ради за тел. 722 288»,  – наголошують у департаменті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: