11:41, 15 Січня 2020

Де на Волині найбільше хворих на грип та ГРВІ

Лікарі-епідеміологи лабораторного центру Волинської області продовжуються щотижневий моніторинг ситуації з ГРВІ та грипу серед населення області. На сьогодні захворюваність утримується на сезонних цифрах. Рівень епідемічної активності нижчий від розрахункового епідемічного порогу на 40 %. Епідемічний поріг не перевищений в жодному районі області. Найвищі показники захворюваності зареєстрували в Горохівському, Локачинському, Камінь-Каширському, Шацькому районах та м. Луцьку.

Про це інформують на сайті Волинського лабораторного центру.

Впродовж минулого тижня гострими респіраторними вірусними інфекціями в області захворіло близько 3600 волинян, що на 500 осіб менше ніж попереднього тижня.  Із числа хворих 2,2 тис. – це  діти до 17 років (61,5 %).

Кількість госпіталізованих  з приводу ГРВІ становить 86 осіб (2,4 % від захворілих, із них 67 % діти), це на 11 осіб менше ніж попереднього тижня.

На сьогодні в області проти грипу прищепили 3100 осіб, із них 1214 (40 %) – особи із групи епідемічного ризику (діти віком від 6 міс до 5 років, персонал медичних закладів, вагітні). Крім того прищепили 781 особа із групи медичного ризику (особи з хронічними захворюваннями, особи віком понад 65 років, та ті, що перебувають у закладах тривалого догляду).

Всього вакцинували 0,3 % населення області.

Міністерство охорони здоров’я України 13 січня 2020 року провело телеконференцію за участі керівників управлінь охорони здоров’я усіх регіонів, керівників  та лікарів-епідеміологів обласних лабораторних центрів, лікарів-інфекціоністів та інші фахівців у зв’язку із прогнозом щодо погіршення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: