12:00, 02 Липня 2018

Де купити торфобрикет, дрова у Луцьку і на Волині вигідно*

Чому волиняни все частіш надають перевагу торфобрикету та дровам?

Як показує аналіз регіональних інтернет-запитів у сегменті матеріалів, засобів, ресурсів для опалення будинку, постійно зростає частотність пошукових фраз на кшталт «дрова Луцьк купити недорого», «купити торфобрикет Волинь» тощо. Саме цим варіантам сьогодні дедалі частіше надають перевагу, коли мова йде про теплозабезпечення приватного сектору. І не дарма.

Обігрів власних осель взимку для багатьох жителів Луцька та Луцького району стає ледве не питанням № 1. З-поміж усіх можливих варіантів не те, що хочеться, потрібно в сучасних реаліях обрати найбільш вигідний, щоб і затрати не зашкалювали, і ефективність була досягнута висока. Саме з огляду на таку потребу, дрова рубані та паливні брикети сьогодні посідають лідерські позиції з продажів.

«Чому не газ?», – запитаєте ви. Це дороговартісний у наш час вид палива лишає бажати кращого ще й у плані якості. Він горить, та не гріє так, як на це розраховує споживач. Відповідно, для досягнення оптимального обігріву необхідно витрачати збільшені обсяги блакитного палива, щоб закономірно тягне за собою додаткові витрати. Ну, а про вартість електроенергії, як ще однієї з можливих, але невиправданих альтернатив, взагалі говорити немає потреби. Скільки коштує 1 кВт, і як часто його ціна зростає – не секрет ні для кого. Інша справа – дрова тривалого горіння і торф’яний брикет: зручно, вигідно і водночас ефективно.

Якщо і ви вирішили опалювати будинок саме твердим паливом, до ваших послуг – компанія «Drova-plus». Пропонує купити клієнтам зі всього регіону дрова колоті, дрова метровий кругляк, купити торфобрикет (торфобрикетний завод «Сойне», Маневицький торфобрикетний завод) за найкращими на Волині цінами.

Двох машин дров, ціна яких вас обов’язково порадує, вистачить на весь опалювальний сезон, щоб обігріти будинок площею 150 м². Якщо для такої ж мети обрати газ, то за відповідний період піде не менше 3000–4000 кубів. Підрахувати різницю не становить труднощів.

Крім того, у «Drova-plus» можна замовити дрова для бані, камінів, мангалів, торфобрикет (Маневичі) та інше. Детальна інформація про асортимент, ціни та умови доставки-оплати – за телефоном.

Зверніть увагу! На якому б зі способів опалення ви б не зупинили вибір, максимальні теплові результати можливі лише у тому випадку, якщо це буде забезпечений належний стан будівлі. Не допустимі жодні щілини й тріщини у стінах. Вікна та двері мають бути якісними та надійними. Одним словом, до питання обігріву оселі необхідно підходити комплексно.

А стосовно того, щоб купити торфобрикет у Луцьку або дрова у Луцькому районі, і вже зараз, не чекаючи настання холодів, звертайтеся у компанію «Drova-plus» .

Контактні номери:

(098) 109 40 84

(050) 109 40 84

Швидка доставка дров по Луцьку, як і брикетів для опалення, гарантована. Більше інформації – на сайті https://drova-plus.com.ua/.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: