22:45, 30 Грудня 2022

«Даруй літа щасливії нашій славній Україні»: у Ковелі колядки звучали в Університеті третього віку

«Старіння — це не більше ніж погана звичка, яку зайнята людина не має часу помітити» – ці слова Андре Моруа взяли на озброєння студенти Університету третього віку і постійно собі знаходять заняття до душі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Останній місяць вони готували п’єсу-мюзикл до новорічного свята за власним сценарієм. Його ідея належить Людмилі Лойко. Саме вона розписала ролі, поєднала уже готові постановки з сьогоденням

«Намагалась, щоб це було співзвучно із теперішнім нашим життям. Хотілось показати, що навіть у такий важкий час необхідно знаходити позитивні моменти, радіти прийдешньому дню», – поділилась задумом пані Людмила.

Разом з колективом університету яскраве дійство переглянули Ковельський міський голова Ігор Чайка, його заступник Наталія Маленицька, директор територіального центру соціального обслуговування Світлана Смітюх.

“Дуже добре, що є такий заклад, який може зосередити всю вашу енергію. Університет третього віку розвивається сам і дає поштовх для вашого розвитку. Тут проводять час люди, які люблять життя та наше місто, – вітаючи усіх зі святами, зауважив мер. – Напередодні Нового року хочу побажати всім здоров’я, натхнення до навчання та самовдосконалення, побільше позитивних емоцій, Перемоги і миру Україні”.

Артистів, глядачів об’єднали колядки, які звучали особливо урочисто. Усі разом співали:

Ой ти, Царю, Царю, небесний Владарю,

Даруй літа щасливії цього дому господарю.

Даруй господарю, даруй господині,

Даруй літа щасливії нашій славній Україні.

“Через декілька днів ми будемо зустрічати 2023 рік. Хочу побажати, щоб він приніс нам мир, душевний спокій, Перемогу та закінчення війни”, — віншувала учасниця новорічного мюзиклу та куратор мистецького факультету Марія Батраченко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: