21:47, 05 Квітня 2023

Цифрову трансформацію громад Волині зобразили на дитячих малюнках

У технічному фаховому коледжі ЛНТУ підбили підсумки конкурсу дитячих малюнків «Цифрове майбутнє нашої громади», що відбувся в межах «Проекту офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn»».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

«Викладачі коледжу, які входять в Циклову комісію креативних індустрій, оцінили 93 дитячі роботи. Найкращі малюнки відібрано та представлено на виставці», – зазначив Тарас Божидарнік, заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи, викладач.

До моніторингу робіт як діти бачать цифрове майбутнє долучилась команда проекту Digital Volyn та викладачів коледжу разом із заступницею голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук.

«Діти – майбутнє суспільства. Дивлячись на усі роботи, можна з упевненістю сказати, що майбутнє у нас світле, прогресивне та цифровізоване. Впевнена, що мрії дітей, втілені у малюнках, завдяки їх таланту, праці та наполегливості ми зовсім скоро зможемо побачити у реальному житті наших громад», – зауважила посадовиця.

«Усі стратегічні речі робляться заради дітей, щоб вони залишалися жити в своїх громадах, долучались до розвитку своїх міст, сіл та містечок. Їхнє бачення хочемо додати в програми інформатизації громад, які ми розробляємо в рамках проекту. Таким чином ми ще і популяризуємо в самих громадах ідеї цифрових трансформацій, інформатизацій», – зазначив Петро Гоцалюк, керівник проектного офісу.

«У багатьох своїх роботах майбутнє діти пов’язують з екологією. Загалом, є багато прикладів в мистецтві, коли, зображаючи майбутнє, ненав’язливо, з виховною метою, говорять про екологічні проблеми. Всі малюнки заслуговують на увагу. Малюнок, який ми, як професіонали, відзначили, не тільки вирізняється в художньому плані, а й має продумані деталі – зображено заклади та служби, які підсилюють громаду, покликані забезпечити її розвиток», – зазначив Олександр Борисюк, викладач коледжу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: