22:45, 25 Квітня 2023

«Цифровізація – це про економію ресурсів та розширення можливостей»: заступниця Погуляйка розповіла про діджитал-трансформацію на Волині

Вже третій рік українські діджитал-трансформатори управляють проектами з цифровізації та координують роботу з іншими організаціями як на регіональному, так і державному рівні. Але все ще залишається безліч питань щодо їх функцій та відповідальності. Хто такі CDTO і чим вони займаються?

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Вікторія Левчук, заступниця голови Волинської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) взяла участь у тематичному заході за участю колег-цифровізаторів та зацікавленої аудиторії. Обговорення відбулось в онлайн-режимі.

Зокрема, Вікторія Левчук із власного досвіду розповіла про перші кроки фахівця з цифровізації, формування команди та пріоритети їхньої діяльності. Також на прикладі Волинської області перелічила практичні здобутки у сфері цифровізації:

-відкриття оновлених ЦНАПів із можливістю використання Дія.QR;

-впровадження електронних послуг;

-запуск мобільних цифрових валіз у районах;

-створення Центру Бізнес.Дія в обласному центрі Волині;

-підвищення рівня цифрової грамотності регіону.

«Цифровізація проникає у всі сфери і цифровізатори будуть відігравати ключову роль у відновленні нашої держави», – переконана Вікторія Левчук.

Надання простих, швидких і якісних державних послуг усім жителям країни – першочергове завдання CDTO. Тому цифровізація – це про економію ресурсів та розширення можливостей кожного.

До слова, захід проводився у рамках програми «Громада 4.0», що реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: