10:10, 23 Лютого 2021

Цьогоріч волинські спрощенці спрямували до місцевих бюджетів понад 64 мільйони гривень єдиного податку

Волинські спрощенці протягом січня 2021 року сплатили до місцевих бюджетів понад 64 мільйони гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку першого місяця нового фінансового року майже на 3 відсотки перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Внесок підприємців-фізичних осіб – 47,9 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 5,7 мільйона гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджети громад на 10,4 мільйона гривень єдиного податку.

«Незважаючи на значні обмеження через пандемію COVID-19 представники малого бізнесу дотримуються вимог закону та своєчасно виконують податкові зобов’язання. А це означає, що податкові умови сприяють бізнес-діяльності. Насамперед, це стосується наданих податковою службою можливостей платникам звітуватися і сплачувати податки дистанційно за посередництвом Електронного кабінету», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що процес спілкування платників податків з податковою службою нині активно відбувається в режимі онлайн.

«Чимало інформації та послуг, яких потребують платники податків, доступні в Електронному кабінеті. Тобто, зі свого персонального комп’ютера можна отримати інформацію з баз даних, роз’яснення чи послугу. Разом з тим, ми запрошуємо представників бізнесу до наших онлайн-зустрічей з найактуальніших питань податкового законодаства», – підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: