18:32, 09 листопада 2023

ЦНАПу передали планшети, отримані у рамках програми, яку реалізовує ПРООН

Нещодавно у Луцьку відбувся захід, на якому проєктні команди Волинської області працювали над розробкою ініціатив розвитку в рамках програми «Посилене партнерство для сталого відновлення», яка реалізовується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлена Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Ідеї впровадження нових послуг у ЦНАПі для ветеранів Ковельської громади презентували працівники відділу інвестиційної політики та проєктної діяльності управління економічного розвитку та торгівлі міської ради. За активну участь в конкурсі проєктів представники ПРООН в Україні надали Ковельській громаді три планшети.

Сьогодні, 9 листопада, гаджети передали для роботи відділу біометричних документів Центру надання адміністративних послуг.

“Дякую партнерам, фахівцю з розвитку громад ПРООН в Україні Анатолію Бенері за обладнання, нашим спеціалістам – за активну проєктну діяльність, цікаві ідеї, які дозволяють нам поліпшувати матеріальну базу ЦНАПу”, – зазначив міський голова Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: