15:29, 05 Лютого 2020

«Центральний ринок» у Луцьку не зноситимуть до п’ятниці

Керівник ГУНП у Волинській області Петро Шпига пообіцяв підприємцям, що демонтажу контейнерів не відбуватиметься до п’ятниці, коли запланована зустріч ініціативної групи підприємців та голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка.

У залі засідань Луцької міськради підприємці  зустрілися з виконувачем повноважень Луцького міського голови Григорієм Пустовітом та начальником Головного управління Нацполіції у Волинській області Петром Шпигою. Через протести підприємців довелося скасувати засідання виконавчого комітету, заплановане на 5 лютого. Окрім того, невдоволені підприємці перекривали рух транспорту вулицею Богдана Хмельницького.

За станом на 15.15 протестувальники вийшли з будівлі міськради, де підприємець Дмитро Климук оголосив, що Петро Шпига повідомив, що ситуація перебуває під особистим контролем голови облдержадміністрації. На п’ятницю запланували нараду силових структур, міської влади та представників ініціативної групи підприємців. До того часу Шпига гарантував, що поліція цілодобово забезпечуватиме порядок на ринку. З боку підприємців лунали вимоги не пускати на територію ринку муніципалів, аби уникнути провокацій. Наразі планують провести збори ініціативної групи та організувати нічні чергування на ринку разом з поліцією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: