20:02, 23 Серпня 2021

Центральною частиною Володимира-Волинського пронесли найбільший прапор громади

23 серпня у парку «Слов’янському» відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, де на оновленому флагштоці підняли національний синьо-жовтий стяг. У заході взяли участь керівники міста та району, духовенство, військовослужбовці, членкині ВГО Союз Українок та громадськість.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

“Дивлячись на те, як підіймається прапор на флагштоці, кожен з нас відчуває тремтіння у душі від гордості за нашу державу. Дуже приємно, що  сьогоднішню подію розділяють ті, хто 22 квітня 1990 року уперше встановили на цьому місці державний прапор України, внісши таким чином і свій вклад у становлення незалежної України. У цей день синьо-жовтий стяг майорить не лише над Україною, а й над усім світом. Це символ, який об’єднує нашу країну від сходу до заходу і від півдня до півночі, гуртує українців та  спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини”, – зазначив міський голова Ігор Пальонка у своєму вітальному слові.

За вагомий внесок у становлення української державності,  сумлінну працю в ім’я незалежної України та з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України  подякою міського голови було нагороджено таких жителів громади: заступницю голови ВГО Союз Українок Віру Чайковську –Тарликову, членкинь ГО Союз Українок Ольгу Бліндер, Галину Микиту та Валентину Черенюк, голову міськрайонної організації товариства «Просвіта» Павла Глущука, членів Володимир-Волинської міськрайонної організації Народного Руху України Любов Кригер, Євгена Нагірного, Василя Рижука, Василя Сусіка, Володимира Тулупова та Олександра Шанюка.

Привітали жителів громади із Днем Прапора і районні керманичі – голова Володимир-Волинської районної ради Віктор Хиць та очільник РДА Юрій Лобач. До вітального слова був запрошений і єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей. Опісля учасники заходу вирушили урочистою ходою під звуки військового оркестру до площі Героїв, несучи в руках найбільший національний прапор нашої громади, завдовжки 30 метрів.

Зупинилась процесія для покладання квітів біля символічної могили “Борцям за волю України”, а на центральній площі відбулось вшанування полеглих земляків у Другій світовій війні та у зоні проведення АТО/ООС.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: