20:49, 23 Лютого 2024

Центр життєстійкості: у п’яти громадах Волині створять безбар’єрні простори

Ще три територіальні громади області включені до переліку територіальних громад, які братимуть участь в експериментальному проекті із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості. Зокрема, це Зимнівська, Литовезька та Турійська ТГ.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Окрім того, такий простір вже працює у Нововолинську, ще один планують відкрити у Поромівській громаді.

Наразі до проекту уже долучилися 95 територіальних громад з різних областей України. Найближчим часом там будуть організовані Центри життєстійкості – безбар’єрні, безпечні простори, де кожен зможе отримати психосоціальну підтримку та інші послуги.

Нагадаємо, що кожна територіальна громада України може долучитися до пілотного проекту і відкрити такий простір для своїх мешканців. Єдина умова участі – виділити та утримувати приміщення. Зі свого боку, Міністерство фінансує оплату роботи фахівців та залучених спеціалістів, закупівлю необхідних матеріалів для проведення занять, а також – за підтримки партнерів ВООЗ та ЮНІСЕФ – навчає надавачів соціальних послуг.

Проект реалізує Міністерство соціальної політики України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: