17:19, 05 Серпня 2020

Центр профтехосвіти з Волині отримав золоту медаль на міжнародній виставці

Ковельський центр професійно-технічної освіти відзначили золотою медаллю на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2020».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Високо оцінені напрацювання Ковельського центру професійно-технічної освіти на одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020». Колектив здобув золоту медаль  у номінації «Організаційні, педагогічні й методичні засади побудови престижної та сучасної професійної освіти». Нагороду отримав директор закладу  Сергій Антонюк.

Захід проходив у Київському Палаці спорту 4-6 серпня. Його організатором є компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Ковельський ЦПТО є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, який упродовж 52 років готує кваліфіковані кадри для промисловості, транспорту та сфери послуг.

Заклад має досвід участі у трьох міжнародних проектах:

– проект Європейського Союзу “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону”;

– естонсько-український проект “Представлення досвіду Естонії для підтримки реформи професійної освіти в України”;

– німецько-український проект “Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в України”.

На базі Ковельського ЦПТО відкрито три навчально-практичні центри: НЦП санітарно-технічних систем і устаткування, НЦП технологій обробки металів та НППЦ технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: