17:37, 04 листопада 2021

Чим є БК «Mostbet» і в чому її особливості*

Букмекер Mostbet зареєстрований на Кіпрі і працює за ліцензією регулятора з острова Кюрасао. Для гравців з Азербайджану оператор клубу пропонує широку лінію, докладний розпис, швидку реєстрацію і вигідні бонуси.

Чим відома БК “Mostbet”

Букмекерська контора з’явилася тільки в 2018-му році. Проте, вже через один рік існування оператор повідомив про кілька мільйонів зареєстрованих азартних гравців. На добу активні відвідувачі роблять ставок більш, ніж на 50 000 доларів. Все це виводить “Mostbet” в ранг одного з найбільших букмекерів на території СНД.

Зрозуміло, що забезпечити актуальним сервісом такий наплив відвідувачів вкрай важко. Саме тому ще до запуску букмекерської контори організували службу підтримки. У ній цілодобово працює понад 200 фахівців, які відповідають на запити користувачів у будь-який час дня і ночі.

Як зареєструватися в “Mostbet” в Азербайджані

Для азербайджанських бетерів представлена спрощена версія реєстрації профілю. Користувачеві знадобиться тільки мобільний номер. При бажанні можна прив’язати традиційну електронну пошту. Крім того, користувачі в Азербайджані також можуть прив’язати сторінку з популярної соціальної мережі і таким чином входити в особистий кабінет в один клік.

Під час реєстрації вказується логін, пароль, вибирається валюта, а також вивчається угода користувача. До речі, ще до створення облікового запису можна завантажити окрему програму для Андроїд. Процедура реєстрації в програмі-клієнті проводиться аналогічним способом.

Важливо відзначити, що для клієнтів з Азербайджану букмекерська контора Mostbet підготувала кілька фішок. На перше поповнення рахунку можна отримати бонус в 100 % або 125 %. Нерідко в якості запрошення випускаються промокоди з фрібетами. Почати робити ставки на спорт можна за рахунок закладу.

Як поповнити рахунок в БК “Mostbet”

Набір платіжних інструментів Mostbet досить широкий. Каса не обмежується стандартними переказами за банківськими картками Visa і MasterCard. Активні клієнти можуть задіяти електронні платіжні системи. Кошти з онлайн-гаманців приходять моментально.

Щоб внести гроші на баланс облікового запису, потрібно перейти в розділ каси. Посилання розташоване в шапці головної сторінки, а також в меню особистого кабінету. Користувачеві потрібно вибрати відповідний метод поповнення і прописати зручну суму. У “Mostbet” можна грати від мінімальних значень, а тому великого бюджету не знадобиться.

Щоб гроші відразу ж відобразилися на гаманці профілю, необхідно підтвердити транзакцію в мобільному банку або в інтерфейсі онлайн платіжної системи. Відразу після цього гроші будуть доступні для ставок на спорт. Відразу ж витрачати їх у спортивних подіях не варто. Потрібно перейти в розділ акцій або написати в чат підтримки, щоб отримати вітальний бонус.

До речі, при використанні пластикових карток потрібно пройти базову верифікацію. До кожного аккаунту можна прив’язати тільки одну персональну карту. Для цього вказується її номер, термін дії, CVC-код. Крім того, необхідно правильно прописати прізвище та ім’я носія картки.

Під час реєстрації беттеру потрібно окрему увагу приділити заповненню анкети. Дані в профілі повинні повністю збігатися з тими, що вказані в акаунті платіжної платформи. Інакше транзакція може бути заблокована як підозріла і нелегальна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: