10:10, 12 листопада 2021

Чи відбудеться на Волині самоврядна спартакіада

Змагання можуть перенести у разі продовження на теренах області карантинних обмежень «червоної» зони.

Про це повідомив перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук у ході організаційної наради з питань проведення обласної спартакіади серед депутатів усіх рівнів, йдеться на веб-сайті Волинської облради.

З 8 листопада в області оголосили червоний рівень епідемічної небезпеки, відтак проведення масових заходів заборонено.

“Якщо “червона зона” буде продовжуватися до 5 грудня, то ми перенесемо змагання і повідомимо про це завчасно. А поки, просимо організувати проведення першого етапу змагань на місцях та спільно з сільськими, селищними і міськими головами сформувати збірну команду району та забезпечити її участь у фінальних змаганнях, – звернувся Юрій Поліщук до представників районних рад. – За результатами спартакіади будуть відібрані кращі із кращих у кожному виді спорту, аби на наступний рік укомплектувати збірну команду області та гідно виступити на Всеукраїнській спартакіаді серед органів місцевого самоврядування”.

Представники чотирьох районних рад запевнили у готовності команд взяти участь у змаганнях у разі, якщо карантинні обмеження для регіону послаблять. А поки вони формують збірні, залагоджують організаційні моменти, а також дбають про вакцинування потенційних учасників змагань.

Депутат облради, член оргкомітету з проведення спартакіади Віктор Галан-Влащук акцентував увагу на тому, що у фінальних змаганнях для збірних команд районів є обов’язковою участь в усіх видах програми, а саме: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

“Учасниками змагань можуть бути лише депутати місцевих чи районних рад, або ж голови територіальних громад, а не працівники виконавчих апаратів. Депутатам обласної ради дозволяється брати участь у змаганнях за збірну команду одного з районів області, від якого він обраний, та лише у тому виді програми, в якому збірна команда Волинської обласної ради не представлена у спартакіаді”, – наголосив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: