19:47, 21 Вересня 2019

Чи варто обирати не одного ріелтора

Чи потрібно мати декілька ріелторів, які продаватимуть одну нерухомість пояснює експерт.

«На авто ринку, біля автомобіля, відразу три продавця — Ви його придбаєте? У суді три адвоката озвучують три версії алібі для захисту обвинуваченого — що скаже суддя?

Ви прийшли на операцію до знаменитого хірурга, і відразу людей у лікарні видають себе за нього – готові лягти на операційний стіл до одного із них? Чому тоді існує думка, ніби три ріелтора продадуть квартиру швидше й вигідніше, аніж один професіонал?», — зауважує менеджер компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

Він каже, що покупець зателефонує одному тільки:

«Із трьох агентів, що виставлять Вашу квартиру на продаж, кому подзвонить покупець? Правильно – тому, хто виставить її дешевше за інших. У той же час, ексклюзивний агент націлений на максимальну суму угоди, оскільки саме він управляє попитом», — резюмує фахівець.

Ріелторська послуга ексклюзивна і надається одним спеціалістом. Він відстоїть найвигіднішу ціну за Ваш об’єкт перед усіма зацікавленими клієнтами. Інший агент має мотивованого покупця? Без проблем – справжні професіонали вміють домовлятися між собою: як про всі необхідні умови майбутньої угоди (переїзд, терміни, умови розрахунку), так і про специфіку оплати своїх послуг.

«Відкрию великий секрет – у «нормальних» ріелторів також є репутація. На відміну від продавця/покупця, ріелтор після угоди «залишається» на ринку нерухомості, а, як відомо — «земля кругла», у сфері послуг «зальоти» рідко стимулюють успішний розвиток кар’єри», — зазначає Дмитро.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: