08:44, 13 Січня 2021

Чи готові нововолинські комунальники до складних погодних умов

У ці зимові дні підприємство працює  цілодобово. На цьому наголосив директор виробничого управління комунального господарства Артем Жигалюк під час наради, яку провів міський голова Борис Карпус  12 січня.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

«Створені графіки чергувань інженерно-технічного складу та водіїв-механізаторів. Опрацювали й резерви, як техніки, так і водіїв. У випадку необхідності маємо домовленість із “Нововолинськводоканалом” про допомогу потужною технікою», – розповів Артем Жигалюк.

Директор виробничого управління комунального господарства також зазначив, що у достатній кількості завезли піскосуміш. Вже опрацювали першочергові маршрути  щодо посипання міських доріг та відрізків шляху до сіл, які увійшли до складу міської територіальної громади.

Борис Карпус звернув увагу на вжиття необхідних  заходів у місцях скупчення автомобілів під час можливих морозів чи опадів.  Також наголосив на активізації інформаційної кампанії. За словами Артема Жигалюка, з досвіду попередніх років вже є напрацювання з наклеювання  попереджувальних листівок на лобове  скло транспортних засобів. У цьому  комунальникам допомагатимуть працівники поліції та інспектор з паркування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: