14:03, 07 Вересня 2022

Чотирьом мешканкам Володимир-Волинської громади вручили нагороди «Мати-героїня»

7 вересня у приміщенні Володимирської міської ради чотирьом мешканкам громади, яким Указом Президента України присвоїли звання «Мати-героїня», секретар міської ради Іван Юхимюк вручив відзнаки та квіти.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

“Для жінки бути мамою – це найпочесніше зі звань і наймиліше з імен. Щоб мати таке звання, потрібно не лише народити п’ятеро та більше дітей, але й докладати зусиль, провести недоспані ночі аби виростити з них добрих, чуйних, дбайливих людей, дати освіту, допомогти стати на ноги. Тому щиро дякую за ваші зусилля, за те що подарували не тільки нашій громаді, але й усій Україні діток, які творитимуть наше майбутнє. Бажаю вам міцного здоров’я, терпіння та нехай ваші зусилля повертаються сторицею, а діти стануть надійною опорою”, – зазначив Іван Юхимюк у вітальному слові.

Нагадаємо, що Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2021 року № 655 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоїли почесне звання України «Мати-героїня» чотирьом мешканкам Володимир-Волинської міської територіальної громади:

Інні Новосад – матері семи дітей з м. Володимира;

Надії Степанюк – матері восьми дітей з с. Дігтів;

Наталії Тужилкіній – матері десяти дітей з м. Володимира;

Наталії Федині – матері п’яти дітей з м. Володимира.

Почесне звання “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-ми річного віку 5-ох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: