09:50, 16 Березня 2019

Чому влада не озвучує реальну цифру прожиткового мінімуму?*

Депутати вважають, що одному здоровому українцю з 1 січня 2019 року достатньо 1921 грн на місяць, а тому, хто втратив працездатність – ще менше, а саме 1497 грн. Кандидат у Президенти Сергій Тарута не раз в публічних виступах називав ці суми «знущанням над людьми» і завжди голосував проти такого «бюджету вимирання України».

«Навіть у найбідніших країнах Східної Європи встановлюють реальний прожитковий мінімум на рівні 200-300 доларів, тому що лише на таку суму можна забезпечити себе хоча би хоча б мінімальним харчуванням, одягом, ліками», – пояснює Сергій Тарута.

«Прожитковий мінімум – цифра зовсім не формальна, — пояснює юрист, голова Волинського осередку партії «Основа» Андрій Кулініч, — Виходячи з прожиткового мінімуму призначаються різні соціальні виплати – мінімальна пенсія, стипендії, виплати по безробіттю, аліменти».

Сергій Тарута категорично не погоджується з нинішньою владою, і в якості кандидата в Президенти бере на себе зобов’язання швидко виправити ситуацію. Команда Тарути провела усі необхідні розрахунки і переконані, що українська економіка здатна призначити прожитковий мінімум, виходячи з двох фактичних прожиткових мінімумів – у розмірі 8696 грн.

Коли Тарута каже, що порахував щось, йому можна на 100 % вірити. У цього кандидата, на відміну від більшості інших, за плечима величезний досвід роботи у реальній економіці, а також досвід управління великими підприємствами. Але всі ці заходи – як, наприклад, перехід від прожиткового мінімуму до активного прожиткового мінімуму – будуть лише першими реальними кроками Тарути після приходу до влади.

Запрацює країна – запрацює і програма стрімкого економічного зростання, розроблена Тарутою з провідними вченими України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: