12:09, 21 Червня 2019

Чому при показі квартири корисна відсутність власника

На ідеальному показі нерухомості повинен бути тільки ріелтор і потенційні покупці – вважає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта нерухомість» Дмитро Хоміч.

Перед підписанням договору про співпрацю вздовж і впоперек «ганяйте» свого ріелтора, але підписавши папери – віддавайте фахівцю кермо (ключі) і відпускайте в бій. І ось чому:

Ріелтор організує для клієнта «відчуття власника»: пустить першим в порожню  квартиру, яку попередньо підготує (провітрить, підсвітить, прикриє-відкриє і т. і.).

Ріелтор дає потрібний посил. Комусь важливо розповісти про історію квартири (хто власники, чому продають і т.д.), хтось хоче чути цифри і нічого зайвого – професіонал зі свого досвіду зрозуміє, де “закрити рот”, а де – включити красномовство.

Ріелтор працює з запереченнями. Йому індиферентно, коли про квартиру кажуть «халупа без ремонту» з бажанням збити ціну. Продавця ж подібні фрази можуть зачепити, інколи – привести до експресивних дискусій та категоричних відмов. Для ріелтора будь-яке заперечення – трамплін для продажу, який треба холоднокровно перестрибнути, не зачіпаючи чиїсь почуття та емоції.

Ріелтор залишить одних. Все йде добре, квартира подобається, і чоловік з дружиною вже хочуть внести пропозицію, але перед цим треба хвилину-другу порадитися. У порожній квартирі для цього немає перешкод – ріелтор «самоусувається», а через пару хвилин вже обговорюють умови угоди. У «жилій» же квартирі сімейну пару треба провести з об’єкту; на вулиці шумно, тут сусід повз пройшов, тут телефон дзвонить, а тут вже й «дякуємо, ми подумаємо і наберемо».

Ріелтор 24/7. Ріелтор показує квартиру коли це: а) вигідніше для квартири б) оптимально для концентрації попиту; в) оптимально для усіх зацікавлених. Ріелтор не квапить і не запізнюється – він же на роботі, і його завдання зробити свою справу тут і зараз.

Ріелтор-бар’єр. Досвідчені покупці «читають» власника на раз. Назвавши ціну «навмання», вони з точністю до тисячі, по обличчю продавця, зрозуміють, яку цінову межу він для себе поставив. Ріелтор-професіонал – непробивна стіна. Будь-яка інформація фільтрується і правильно подається усім сторонам процесу.

“Якщо у Вас є час, змога і натхнення виконати соло із продажу власної квартири – вперед, це Ваша власність і Ваша пісня відповідно. Якщо ж усього вище перерахованого немає – звертайтесь до ріелтора-професіонала, він знає як зробити Вашу квартиру справжньою рок-зіркою”, — радить Дмитро Хоміч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: