15:59, 11 Жовтня 2021

Чому бізнесу краще купувати газ і електроенергію в одного постачальника*

Понад 100 представників малого та середнього бізнесу обрали постачальником електроенергії ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

Попри те, що ліцензію на постачання електроенергії компанія отримала лише рік тому, вона вже зайняла помітні позиції на ринку. З початку 2021 року «Волиньгаз Збут» реалізував 1191,64 мВт/год електроенергії. З кожним місяцем обсяг реалізації ресурсу збільшується.

Що пропонує «Волиньгаз Збут» для підприємств та організацій:

– Можливість купівлі двох енергоресурсів – газу та електроенергії – в одного постачальника. Клієнта обслуговує один персональний менеджер, який оперативно формує рахунки та акти виконаних робіт, дозамовляє необхідні обсяги енергоресурсів, вносить зміни у договори.

– Три окремі тарифні пакети на поставки електроенергії з різними умовами оплати: передплата, післяплата та подекадна оплата.

– Штрафи за небаланси, навіть якщо вони з’являються за підсумками місяця, клієнту не виставляються.

– Можливість платити за послугу розподілу електричної енергії через свого постачальника. Таке впровадження дає можливість клієнту економити час та ресурси. Він взаємодіятиме тільки з менеджером свого постачальника замість двох компаній – оператора розподілу та постачальника.

Представники бізнесу можуть замовити послугу електро- та газопостачання за телефонами: 0332-27-76-04, 067-431-18-73 або, звернувшись у будь-яке відділення компанії.

Довідка: ТОВ «Волиньгаз Збут» працює на енергетичному ринку з 2015 року. Понад шість років компанія постачає газ для населення, промислових, релігійних та бюджетних організацій. За роки діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний та відповідальний постачальник, що виконує свої зобов’язання перед усіма категоріями споживачів.

У червні 2020 року «Волиньгаз Збут» отримав ліцензію на продаж електричної енергії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: