10:17, 23 Січня 2019

Члени виконкому дозволили цьогоріч розглядати питання про вартість проїзду в маршрутках Луцька

Цього року у Луцькраді розглядатимуть проект рішення виконкому «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху».

Про це стало відомо сьогодні, 23 січня, під час засідання міськвиконкому.

Члени виконкому підтримали проект рішення «Про доповнення до рішення виконкому від 07.11.2018 № 692-1 «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

У зв’язку із зверненнями начальника управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради та підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах загального користування, в основний план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2019 рік вноситимуть проекти рішень виконкому «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху» та «Про проведення конкурсів на перевезення пасажирів».

Ці проекти рішень є регуляторними актами та мають пройти визначену чинним законодавством процедуру.

Член виконкому Михайло Щур зауважив, що знижується вартість пального:

«То ми будемо знижувати ціни?», – поцікавився Щур.

Директор департаменту економічної політики Олександр Озінович відповів, що на тариф впливає не лише вартість проїзду:

«Якщо вартість пального впаде до того рівня, який закладений у тариф 5 гривень. Зараз вартість закладена 23 гривні за пальне. По оптових цінах менше 24 гривні немає. Також на складову тарифу впливає підвищення мінімальної зарплати, яка зараз становить 4100 гривень», – прокоментував Озінович.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт додав, що це питання не відразу розглядатимуть, адже це будуть громадські обговорення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: