09:33, 31 Травня 2019

Чим дивували волинські студенти на святі професійно-технічної освіти. ВІДЕО

Вже 19 рік поспіль на Волині викладачі та учні професійно-технічних закладів освіти збираються в обласному центрі, аби підбити підсумки роботи ПТО області. Цього року, в урочистостях взяли участь понад два десятки закладів. Виставка, майстер-класи та концерт в честь свята відбулися на Театральному майдані міста учора, 30 травня 2019 року.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко, який теж завітав на свято,  розповів, що вже другий рік, разом з вихованцями, відзначає це свято.

“Десь ми йшли не правильними орієнтирами , якщо профтехосвіта і загалом  “золоті руки” перестали цінуватись. Це те життєве, без чого обійтись не можна. Може бути чоловік академіком, талановитим інженером, але для сім’ї потрібні робочі руки. Тому ми повинні допомогти вам отримати ці знання і навички з відповідним обладнанням та робочими місцями. Натомість ваша справа – вчитись”, – зауважив голова облдержадміністрації.

Також він побажав вихованцям закладів профтехосвіти натхнення, віри в те, що у них все буде добре та оптимізму. Олександр Ілліч закликав їх мати активну життєву позицію та бути платформою, яка рухає державу вперед.

До привітань учасників свята також приєдналась начальниця управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна.

“Незворотний процес реформ професійно-технічної освіти у нас відбувається дуже активно. Ми маємо вісім міжнародних проектів. Зокрема, дванадцять  закладів активно беруть участь в німецькому та естонському проектах. Педагогічні працівники і учні навчаються та проходять стажування закордоном. Сьогодні держава вкладає багато коштів в професійну освіту і тому ми дуже сподіваємось, що й надалі будемо зменшувати кількість професійних закладів, але збільшувати кількість учнів та матеріально технічну базу”, – повідомила головна освітянка області.

Насамкінець Олександр Савченко переглянув вироби усіх учасників ярмарку та майстер-класи професійного спрямування, посмакував кулінарними шедеврами та придбав сорочку, вишиту волинськими студентами. Окрім того, він поспілкувався з керівниками навчальних закладів та поділився власним досвідом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: