17:00, 02 Липня 2018

Через «Ягодин» хотіли перевезти автомобілі з підробленими документами. ФОТО

Волинська митниця впродовж вихідних вилучала у громадян  автомобілі на іноземній реєстрації. Знову – фіктивні нотаріальні доручення.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Волинська митниця ДФС попереджає спроби громадян ввезти легкові автомобілі на іноземній реєстрації за фіктивними нотаріальними дорученнями. Зокрема, під час червневих вихідних посадовими особами управління протидії митним правопорушенням було виявлено 2 таких факти.

У пункті пропуску Ягодин громадяни України пред’являли нотаріальні доручення на право користування автомобілями торгових марок “Renault” та “Opel”, посвідчені ніби як нотаріусами Канцелярій нотаріальних міст Гданськ та Люблін Республіки Польща відповідно. Перевірки автентичності поданих до митного контролю доручень спростували їх оригінальність. Навіть форма доручень, за висновками польських нотаріусів, не відповідає законодавчим вимогам Польщі.

Відтак, за приховування від митного контролю, тобто за подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом, автомобілі “Renault”(вартістю понад 128 тисяч гривень) та “Opel” (вартістю понад 112 тисяч гривень) вилучили на склад митниці.

Відповідно до ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу України громадян за вчинені порушення очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості автомобілів та конфіскація цих транспортних засобів.

Матеріали передані на розгляд суду. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: