21:53, 18 Лютого 2020

Через волинську митницю намагалися незаконно ввезти автомобіль

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби запобігли незаконне ввезення автомобіля марки «MERCEDES-BENZ», на суму 95 тисяч гривень.

Про це йдеться на сторінці Волинської митниці Держмитслужби у “Facebook”.

16 січня, громадянин України, на підставі доручення керівника товариства, подано товаросупровідні документи, відповідно до яких в митному режимі «імпорт» переміщувався вантажний автомобіль «MERCEDES-BENZ SPRINTER», 2015 року випуску.

З метою перевірки законності ввезення на митну територію України цього транспортного засобу, ініційовали та направили запити до офіційного представника «Мерседес» в Україні ПрАТ «Автокапітал». Відповідно до отриманої відповіді встановили, що дата виготовлення автомобіля зазначена в реєстраційному сертифікаті не відповідає даті виготовлення зазначеній в листі-відповіді від офіційного представника

Таким чином, керівник товариства при ввезенні на митну територію України вантажного автомобіля марки «MERCEDES-BENZ SPRINTER», вчинив дії з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів одержаних незаконним шляхом та таких, що містять неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості самого товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 100 % суми несплачених платежів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: