08:15, 31 Січня 2019

Через суворі морози у США скасували понад три тисячі авіарейсів

Морозний циклон із дуже низькими температурами став причиною скасування тисяч авіарейсів і наземних сполучень у кількох штатах на півночі і в центральній частині США.

Температура місцями опускається нижче -50 градусів за Цельсієм, – повідомляє “Укрінформ” з посиланням на центральний американський телеканал “CNN”.

“У вівторок і середу було скасовано понад 3,3 тис. рейсів в аеропортах США, у тому числі понад 2 тис. в аеропортах Чикаго й поруч з містом”, – зазначається у повідомленні.

Залізнична компанія “Amtrak” також скасувала понад півсотні поїздів до Чикаго та з міста в середу через погодні умови.

Через низьку температуру скасована навіть доставка пошти у штатах Мічіган, Індіана, Північна Дакота, Південна Дакота, а також частково в штатах Іллінойс, Огайо, Міннесота, Вісконсін, Айова й Небраска.

Як підкреслює телеканал, низькі температури – не єдина проблема на півночі і в центральній частині Сполучених Штатів. Наприклад, у Міннесоті поривчасті вітри, за прогнозами, можуть створити умови, за яких температура опуститься нижче – 56 градусів за Цельсієм. Метеорологічні служби попереджають людей про загрози швидкого обмороження та радять обмежити перебування на вулиці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: