18:34, 03 Квітня 2020

Через самовільне зайняття ділянки у Шацькому районі завдали збитків на майже півмільйона

Зловживання вчинили посадові особи ТзОВ «Шацьк-риба».

Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області, за сприянням Ковельської місцевої прокуратури, 13 березня було здійснено захід державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог земельного законодавства шляхом проведення перевірки щодо використання земельної ділянки державної форми власності землі водного фонду, що розташована за межами населених пунктів Піщанської сільської ради Шацького району Волинської.

Про це повідомляють у прес-службі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

За результатами здійснених заходів працівниками Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Волинській області виявлено факти самовільного зайняття земельної ділянки з кадастровим номером 0725783900:05:007:0030 та водних об’єктів на них площею 198,0755 га, цільове призначення – для ведення рибного господарства, що за наявними матеріалами справи вчинених посадовими особами ТзОВ «Шацьк-риба».

В ході налагоджених дієвих механізмів співпраці двох відомств 2 квітня у приміщенні Шацького ВП  Любомльського ВП ГУНП у Волинській області розглянуто справу за фактами порушення вимог статей 125, 126 Земельного кодексу України.

Розмір шкоди заподіяної внаслідок самовільного зайняття вказаної земельної ділянки становить 478,761 тисячі гривень. При розгляді справи зроблено висновок, що в порушенні є ознаки злочину, відповідальність за який передбачено частиною першою статті 197-1 Кримінального кодексу України.

Після чого матеріали справи передано до Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури для вжиття заходів згідно чинного законодавства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: