21:24, 14 Травня 2020

Через карантин у Ковелі переносять громадські слухання щодо реконструкції вулиць

Ковельчан інформують, що громадські слухання з обговорення містобудівної документації перенесено з 19 на 26 травня.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

З 27 квітня по 26 травня цього року проходить процедура громадського обговорення містобудівної документації, детальних планів території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17, реконструкції забудови по вулиці Драй-Хмари, реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 64 та розміщення садового будинку в садівничому масиві «Урожай» в місті Ковелі Волинської області. Громадські слухання з обговорення документації були заплановані на 19 травня цього року.

У зв’язку з продовженням карантину до 22 травня, повідомляємо, що громадські слухання з обговорення детальних планів території відбудуться 26 травня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності, 73 (2-й поверх).

Додатково нагадують, що з детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «Публічна інформація», підрубриці «Публічна інформація щодо містобудівної діяльності».

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 26 травня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: