09:41, 19 Серпня 2020

Через карантин на Волині скасували фестиваль

Фестиваль «Смаковиця по-володимирськи», який мав відбутися у Володимирі-Волинському вп’яте, відтермінували через карантин.

Про це повідомила заступник міського голови Володимира-Волинського Лариса Кулікова, інформують на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Гастрономічний фестиваль «Смаковиця по-володимирськи» – некомерційний проект, спрямований на популяризацію кулінарних традицій регіону, і зазвичай проходить у форматі народних гулянь.

Минулоріч учасники фестивалю з’їли 60 літрів борщу, 40 кілограмів вареників та 100 літрів кулешу.

«Гастрономічний фестиваль «Смаковиця по-володимирськи» – дійство, де пахне вареним і смаженим, де демонструють різні смаколики, навчають творити кулінарні шедеври, пригощають варениками , смачним кулішем, борщем, ґуґлями з кручениками…, де співають і танцюють, забавляються і спілкуються…

Втім, багато хто з вас там був, і не лише все це бачив, а й міг продегустувати колоритні смаки різноманітних страв.

Зараз саме той час, коли знову мала би кипіти підготовка до цього цікавого дійства, яке вже полюбили володимир-волинці, але, на жаль, карантинні обмеження наклали табу на багатолюдні масові заходи. Багато різноманітних святкувань і фестивалів перейшли у режим онлайн. Цей вимушений метод добрий для багатьох фестивалів. Але, на нашу думку – думку організаторів, онлайн не прийнятний для гастрономічного фестивалю. Бо «Смаковиця» – вона якраз і для того, щоб посмакувати, скуштувати, щоб відчути запах страв… Віртуально цього ніяк не зробиш.

Тому, гастрономічний фестиваль “Смаковиця по-володимирськи” у 2020 зачиняється на перерву.

Сподіваємося, що у наступному році цей фестиваль буде ще колоритнішим і апетитнішим!

Щиро зичимо усім вам, друзі, здоров’я та оптимізму!», – зазначає заступник міського голови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: