13:07, 27 Червня 2019

Через гучну музику в кафе лучани не можуть спати

Мешканці будинку 1Б на вулиці Євгена Коновальця, що у Луцьку, скаржаться на гучну музику у кафе, яке знаходиться у тому ж будинку.

Про це на платформі “Відкрите місто” написав Роман Яринюк.

25 червня в закладі “Family” гучна музика звучала орієнтовно до четвертої години ночі. Оскільки заклад знаходиться в житловому будинку, музика в нічний час унеможливлює спокій і сон мешканців.

“Я мешкаю на четвертому поверсі і сон був неможливим. Про мешканців другого і третього поверхів немає що говорити, це взагалі жах. Конструкція будинку така, що навіть не гучну музику в закладі добре чути мешканцям, вже не говорячи про гучну. Святкування випускного в закладі, що відбувалося цього вечора і ночі не може бути виправданням зіпсованій ночі мешканців. В будинку проживають люди, яким вранці йти на роботу, літні люди та інші мешканці, для яких важливий спокій в нічний час”, – йдеться у повідомленні.

Лучанин зауважив, що заклад працює до 23:00. Він просить провести відповідну бесіду з адміністрацією кафе.

“За графіком роботи заклад працює до 23:00. І цей режим було порушено, що є неприпустимим. Враховуючи вищевикладене, прошу вжити заходів щодо недопущення повторення подібного. Принаймні, провести відповідну бесіду з адміністрацією даного закладу”, – пише лучанин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: