15:35, 20 листопада 2018

Через блокування траси «Київ–Ковель–Ягодин» митниця зазнала великих збитків

Блокування роботи міжнародних пунктів пропуску виражається незручностями для тисяч громадян та збитками державного бюджету, – повідомляє прес-служба митниці.

У контексті блокування руху автотрасою міжнародного значення «Київ–Ковель–Ягодин», що мав місце у селі Старовойтове Любомльського району, Волинська митниця ДФС інформує про таке.

За підсумками роботи у жовтні 2018 року через Ягодин щодоби у середньому пропускають 9199 громадян, які перетинають кордон на 81 автобусі та 2363 легкових автомобілях.

Також цей пункт пропуску щодоби перетинає у середньому 837 вантажних транспортних засобів, які перевозять близько 11 тисяч тон товарів. Середньодобовий показник надходжень митних платежів з п’яти відділів митного оформлення, які розміщені у МАПП Ягодин, складав у жовтні 2018 року 11,5 млн грн.

Усі громадяни та перевізники зацікавлені у ритмічній роботі пунктів пропуску через державний кордон України, що необхідно враховувати організаторам акцій на цій стратегічній для держави європейській магістралі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: