23:19, 22 Березня 2020

Чекати державної допомоги немає часу: Любомльське ТМО просить небайдужих волинян придбати медобладнання

Допомогти у придбання апарату штучної вентиляції легенів просять краян у Любомльському територіальному медичному об’єднанні.

Про це йдеться на сторінці медичного закладу у «Фейсбук».

«У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що складається навколо поширення коронавірусної інфекції COVID-19, життя поставило нас перед великою проблемою. Це не лише захист медичних працівників (закупівля масок, костюмів, комбінезонів, окулярів, дезінфікуючих засобів та інших медичних засобів), а й нагальною проблемою в придбанні апарату штучної вентиляції легень для відділення реанімації Любомльського ТМО для порятунку життя людям у важкому стані.

Проте вартість такого необхідного для надання допомоги апарату становить 850 тисяч гривень.

Чекати державної допомоги немає часу.

Тому ми, медичні працівники, звертаємось з проханням до всіх небайдужих людей долучитися до благодійної справи та допомогти зібрати кошти на придбання цього апарату для КНП «Любомльське ТМО Любомльської районної ради», на яке покладені першочергові заходи з лікування та профілактики інфекційних хвороб.

Збір коштів проводиться через Благодійний Фонд «Успішна людина» безпосередньо для Любомльського ТМО. Фонд зобов’язується відзвітуватись за кожну отриману та витрачену гривню.

Реквізити Фонду: АТ КБ «Приватбанк»

ЄДРПОУ 41271857

UA 87 30 34 40 00 00 02 60 05 05 55 15 914», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: