18:06, 10 Квітня 2023

Checklist гаражних воріт: розмір, тип, виробник, автоматичні чи механічні, де замовити*

Якісні гаражні ворота — це не тільки надійний захист, а й невід’ємна частина заміського будинку, котеджу чи дачі. Велику роль відіграє їхня якість, функціональність і дизайн. Виробники пропонують варіанти на будь-який смак і гаманець, тому купити ворота на гараж — не проблема. Важливо вибрати конструкцію, яка буде надійно служити не один рік і при цьому не втратить своїх функціональних характеристик

Німецька компанія Hörmann пропонує високоякісні й міцні гаражні ворота за розумні гроші. Продукція цього виробника користується популярністю у різних країнах світу вже тривалий час. Крім того, тут часто пропонують вигідні акції. Наприклад, під час покупки гаражних воріт LPU або RenoMatic можна отримати пульт HSE 4 BS із Тризубом у подарунок: https://www.hormann.ua/global-content/news/pult-iz-trizubom-u-podarunok/

Визначаємо розмір воріт

Щоб покупка не розчарувала, потрібно правильно визначити розмір воріт, а саме: виміряти їх ширину, висоту, розмір бічних упорів, перемички. Довірте це непросте завдання спеціалістам. Двері гаражні повинні бути достатнього розміру, аби забезпечити комфортний проїзд автомобіля. Водночас вони не повинні займати зайву площу.

Якщо ви плануєте купити ворота для гаражу на два автомобілі, то ширина воріт має бути не менше 5000 мм.

Вибираємо тип воріт

Виробники пропонують різні типи воріт для гаража. Найпоширеніші варіанти — це:

– Розпашні ворота. Дуже поширена, але застаріла конструкція. Можуть бути одно- або двостулкові. Основним недоліком даного типу воріт є те, що у відкритому положенні вони займають велику площу перед гаражем.

– Ворота-ролети — оптимальне рішення для об’єктів з невеликою площею, низькою стелею. Під час відчинення воріт згортаються над зоною проїзду в рулон на спеціально передбачений вал.

– Ворота підйомно-секційні складаються з панелей, які розміщуються під стелею, коли ворота відкриваються. Вони мають добре ізольовану конструкцію та можуть бути пофарбовані в будь-який колір.

– Щитові ворота виготовляють з одного листа металу, тому вони не підходять для опалюваних гаражів. Їхньою перевагою є невисока ціна.

Виробник

На ринку представлені гаражні ворота різних виробників, але знайти оптимальне співвідношення ціни і якості не так легко. Віддавайте перевагу перевіреним компаніям, які працюють не один рік і вже завоювали довіру клієнтів.

Ворота німецького виробника Hörmann — для тих, хто цінує якість. Головні переваги продукції компанії — високоякісні матеріали, які забезпечують довговічність та надійність виробів, автоматичні системи керування, інтелектуальні системи безпеки та ефективні системи звукоізоляції.

Автоматичні чи механічні?

Вибираючи між автоматичними та механічними гаражними воротами, потрібно враховувати кілька факторів. Зокрема це комфорт і безпека, а також бюджет.

Простота установки та доступна ціна — головні переваги механічних воріт. Однак вони потребують фізичних зусиль для відкриття і закриття, тому вони можуть бути менш зручними для користувача.

Автоматичні ворота, які приводяться у рух приводами для гаражних воріт, забезпечують більшу зручність та безпеку, оскільки їх можна відчиняти та зачиняти з пульта дистанційного керування або мобільного застосунка. Вони також можуть мати додаткові функції, наприклад: захист від зламу та оснащення сучасними системами безпеки. Вони зазвичай коштують більше та вимагають більше уваги під час установки та обслуговування.

Де вигідно замовити?

Плануєте замовити секційні ворота? Зверніться до представників компанії Hörmann за допомогою форми на сайті або за телефонами. За роки роботи тут накопичили досвід і знання, тому легко підберуть конструкцію воріт, яка буде відповідати вашим потребам та бюджету.

Гаражні ворота від Hörmann — це надійність, комфорт та екологічність!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: