09:42, 20 Жовтня 2021

Частина луцьких шкіл та садочків стали енергоефективнішими

Цьогоріч Луцька міська рада у співпраці з NEFCO реалізувала уже третій проект з впровадження енергозберігальних заходів у закладах бюджетної сфери. За останні три роки вдалося термомодернізувати 34 будівлі. Проект «Енергоефективність у громадських будівлях міста Луцька» є на сьогодні одним із наймасштабніших в Україні. Він включає в себе утеплення покрівель та фасадів будівель, заміну кухонного обладнання в школах, заміну вікон та дверей, встановлення ІТП, утеплення труб.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук разом з інвестиційним директором NEFCO Амундом Бейтнесом, Надзвичайним та Повноважним послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом, Надзвичайним та Повноважним послом Норвегії в Україні Еріком Сведалом, провідним менеджером Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології Катериною Стасюк та консультантом SWECO Гуннаром Барку оглянули результати проведених робіт у бюджетним закладах.

Першим об’єктом, який відвідали гості, став заклад дошкільної освіти № 32. Тут повністю утеплили дах, фасад, фундамент, замінили вікна та елементи освітлення, встановили ІТП. Ці всі заходи дали можливість суттєво зменшити використання енергоресурсів, покращити мікроклімати усередині приміщення, адже тепер у всіх приміщеннях садочка тепло. Окрім цього, фасад будівлі має цікаве оформлення, яке подобається дітям і їх батькам, та став окрасою мікрорайону.

Аналогічні заходи здійснили й в НВК № 10-технологічний ліцей.

Також поважні гості оглянули термомодернізоване приміщення музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена та переглянули концертні виступи кращих учнів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: