12:58, 14 Вересня 2018

Частина Луцька буде без гарячої води до кінця вересня

Частина лучан не матиме гарячої води до кінця вересня.

Про це повідомили у прес-службі ДКП “Луцьктепло”.

Як повідомлялося раніше, на одну добу було зупинили роботу котельні на вул. Карбишева, 2 для проведення робіт на тепломеханічному обладнанні.

Частину запланованих робіт здійснили, і для більшості споживачів котельні надання послуги постачання гарячої води відновили. Однак, в процесі виявили, що для виконання інших аварійних робіт необхідно більше часу. Відтак, роботу центрального теплового пункту (ЦТП) на вул. Федорова, 4-в не відновили.

“Працівники ДКП «Луцьктепло» докладають максимум зусиль для завершення робіт впродовж сьогоднішнього дня”, — йдеться у повідомленні.

Окрім того, не відновили послугу гарячого водопостачання для споживачів ЦТП на пр. Соборності, 40. Здійснення аварійних ремонтних робіт потребує значно більшого часу. Очікуваний час відновлення послуги – кінець вересня.

Додатково повідомляємо про відсутність послуги гарячого водопостачання у частини споживачів пр. Соборності та вул. Кравчука, підключених до ЦТП на вул. Кравчука, 26-г. Причина – ліквідація витоку в будинку № 26-б, що на вул. Кравчука. Роботи проводить ЖЕК № 8.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: