13:29, 27 Березня 2020

Бюджети на Волині отримали понад чотири мільйони від продажу ліцензій

Придбання ліцензій на реалізацію підакцизної продукції додало бюджетам понад чотири мільйони гривень надходжень.

Про це повідомляють у секторі комунікацій ГУ ДПС у Волинській області.

Протягом січня-лютого 2020 року господарюючі  суб’єкти Волині за ліцензії на право реалізації  підакцизної продукції сплатили 4,2 мільйона гривень.

Із цієї суми понад 2 мільйони гривень сплачено за ліцензії на право оптової торгівлі такою продукцією. Ще майже 2,2 мільйона гривень отримали місцеві бюджети від підприємців, які придбали ліцензії на  роздрібну реалізацію  алкоголю і тютюну.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області просять волинян- споживачів  лікеро-горілчаної продукції та цигарок обов’язково цікавитися у продавця такої продукції про наявність ліцензії. Цей відповідальний крок  убезпечить від придбання сурогатної продукції, відтак – неякісний продукт не зашкодить життю та здоров’ю.

А про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто негайно інформувати за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: