18:42, 20 Березня 2020

Бюджет Луцька отримав майже 10 мільйонів від продажу підакцизної продукції

Завдяки легальній реалізації підакцизної продукції на Волині громади отримали 21,5 мільйона гривень надходжень.

Про це повідомляють у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області

Протягом січня-лютого 2020 року бюджети громад Волині отримали 21,5 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Це на 18,3 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Найбільшу суму надходжень роздрібного акцизу залучили до міського бюджету Луцька – 9,9 мільйона гривень.

У податковій службі краю застерігають громадян від споживання алкогольної продукції сумнівної якості, оскільки такий товар може становити загрозу життю і здоров’ю громадян. А це означає, що купуючи алкогольні напої, кожному варто обов’язково звертати увагу на наявність марки акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці та ліцензії у продавця такого товару.

Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, можна повідомити за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: