13:58, 17 листопада 2018

Бути 20-річним щасливим студентом у Луцьку. ВІДЕО

Є всього три елементи щастя, і не потрібно боятися їх досягати. В Україні є всі можливості та перспективи реалізувати себе на повну — так вважає Назар Дубина, студент економічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Про свій секрет щастя Назар Дубина розповів для інтернет-видання «Волинь Online».

«Я займаюся відеозйомкою, мені це дуже подобається, тому що щодня нові зйомки, локації, люди, досвід, мозок постійно працює, генеруючи різні ідеї. Це робота, яка вимагає, як технічних так і певних креативних вмінь. Відповідно, вона добре оплачується. Тому я задоволений тим, що я роблю. Багато двадцятирічних людей втікає закордон на навчання, або просто з метою знайти якусь класну роботу. Комусь це вдається, комусь не вдається. Я вважаю, що в нас в Україні є всі можливості і всі перспективи, щоб на повну себе реалізувати, отримати хорошу заробітну плату.

Мрій, реалізуй, досягай успіху – це мої три елементи щастя. По-перше, мріяти – потрібно не боятися мріяти, не боятися ставити собі такі цілі, як мрії. Потрібно ототожнювати свої цілі та мрії. Хтось вважає, наприклад, що трикімнатна квартира у центрі Києва – це мрія і він ніколи за все життя цього не досягне. Але ні, можна цього досягнути, треба ставити це за ціль, відповідно, треба реалізувати це, придумувати собі якісь кроки для досягнення цієї мрії. Не буде так, що просто мрієш і воно з’явиться звідкись. Треба придумувати, як цього досягти, і діяти, треба багато працювати і досягати успіху, приходити до своєї цілі, отримувати те, про що ти мріяв», — розповідає у відео Назар.

Зйомка та монтаж – Назар ДУБИНА

Текст – Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту:  volynonline.news@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: