20:49, 02 Грудня 2021

Будівництво школи у селі на Волині: тривають завершальні роботи

1 грудня за дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка його перший заступник Сергій Мовенко в рамках робочої поїздки в Шацьку територіальну громаду оглянув хід будівництва школи у селі Піща.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, двоповерховий навчальний заклад на 320 учнівських місць будують «з нуля» в рамках програми «Велике будівництво». Окрім зведення нового навчального корпусу, будівельники реконструювали існуючу одноповерхову будівлю, де поки проводиться навчальний процес. Також біля новозбудованої будівлі уже функціонує відремонтована котельня.

Наразі майстри завершують зовнішні та внутрішні ремонтні роботи на об’єкті. Всередині будівлі уже пофарбовані стіни, встановлена вентиляційна система, а у класах, де влаштована дерев’яна підлога, майстри шліфують її поверхню. На черзі – проведення внутрішніх робіт у спортивному залі.

Варто зазначити, що для спортзалу, харчоблоку та навчальних класів закуплені необхідні меблі та спортивний інвентар.

Перший заступник очільника області також оглянув виконання вимог Мінрегіону щодо створення у школі сучасного безбар’єрного освітнього простору. Так, у навчальному закладі передбачили зовнішній ліфт та пандус із перильним металевим огородженням.

«Усі проекти, що реалізуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво» повинні стовідсотково відповідати вимогам безбар’єрності та інклюзивності, школа у Піщі – не виняток», – зазначив Сергій Мовенко.

Окрім того, поблизу будівлі активно тривають заходи із благоустрою території. Тут завершують улаштовувати асфальтобетонні під’їзди до школи, тротуари та доріжки.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 56 млн гривень. У цьому році на зведення школи передбачені 28 млн гривень, з яких кошти державного бюджету – понад 25 млн гривень та кошти місцевих бюджетів – близько 3 млн гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: