15:57, 18 листопада 2021

Будівництво школи у селі на Волині: тривають роботи із благоустрою

Модернізовані класні кімнати, актовий й спортивний зали, їдальня та спеціалізований ліфт – у селі Башлики Луцького району завершують будівництво триповерхової школи.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, його перший заступник Сергій Мовенко оглянув стан виконання будівельних робіт у навчальному закладі вчора, 17 листопада.

Нагадаємо, будівництво школи «з нуля» розпочалося у 2018 році, а продовжити ремонтні роботи вдалося завдяки програмі «Велике будівництво».

Так, навчатимуться у загальноосвітньому закладі майже 400 учнів не лише села Башлики, а й навколишніх сіл. Загальна площа сучасної та просторої школи понад 7 тис. м².

Новозбудований освітній заклад відповідає новим державним будівельним нормам, а також адаптований до європейських вимог щодо інклюзивності. Варто зазначити, що під час проектування та будівництва навчального закладу одним з першочергових завдань було облаштування безбар’єрного простору та доступність школи для маломобільних груп населення. Так, у школі уже встановили ліфт.

Всередині приміщення майстри продовжують роботи із розпису стін. Тут уже встановили двері, санвузли, пофарбовані стіни та частково вмеблювали класи.

Наразі будівельники активно виконують роботи із благоустрою території, аби до погіршення погодних умов на подвір’ї школи усі роботи були завершені. Відтак, біля навчального закладу розміщені футбольне поле, спортивний майданчик та прогулянкові павільйони. Наразі тут ведуть роботи із укладання бруківки, встановлення бордюрів, вимощування бігових доріжок навколо футбольного поля та обладнання інвентарем спортивного майданчику.

Загальна кошторисна вартість будівництва школи – понад 118 мільйонів гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: