17:11, 22 Січня 2021

Будівлю Волиньради освятили представники духовенства УПЦ МП

Духовенство Волинської єпархії УПЦ МП на чолі із архієпископом Волинським і Луцьким Нафанаїлом завітали сьогодні до головної адміністративної будівлі Волині із різдвяними віншуваннями. Слухали колядки та приймали привітання від священнослужителів голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, перший заступник очільника облдержадміністрації Сергій Мовенко, а також  колективи виконавчого апарату обласної ради та структурних підрозділів ОДА.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Архієпископ Волинський та Луцький Нафанаїл привітав усіх присутніх із різдвяними святами.

“Церква у ці дні співає, що Господь з’явився для нас – людей. Це велика любов нашого Господа до нас і відповідно – це велика відповідальність для всіх нас. Адже те милосердя, яке проявляє для нас Господь своїм Богоявленням є свідченням того, що він турбується про всіх нас, але чи сприймаємо ми це, залежить від кожного особисто.  Я думаю, що тут зібрались люди, які славлять новонародженого Христа з чистими серцями, тому що від цього залежить успіх не лише кожного із нас, а й рідної Волині та нашої славної України. На скільки ми будемо високоморальними – залежить успіх всієї держави, адже які закони б не були, вони міняються, але один закон є незмінним – це Євангельський закон. Якщо ми із Господньою допомогою будемо його виконувати, то усі справи, які ми робимо кожен на своєму місці – вони будуть виконуватися по Божій волі і во славу Бога, во славу нашої держави”, –  зауважив він у своєму вітальному слові.

Від керівництва, депутатів та апарату Волиньради колядникам подякував  голова обласної ради Григорій Недопад.

“Дякую, що продовжили для усіх нас радість Різдва Христового. Сподіваємось, що маленький Ісусик, який народився у ці дні, буде завжди над нами, буде оберігати нас від усього злого і давати нам натхнення приймати правильні і виважені рішення на користь волинської громади”, – сказав він.

Слова вдячності за різдвяні віншування висловив також перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

По тому священики окропили свяченою водою усіх присутніх , приміщення, а  також робочі кабінети перших осіб області. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: