13:34, 03 Червня 2021

Будівельна готовність приймального відділення Ковельського МТМО – 100 %

У Ковельській лікарні завершили будівельні роботи з реконструкції приймального відділення, що тривали у рамках «Великого будівництва».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Варто зауважити, що провели великий масштаб робіт. Зокрема, приймальне відділення для зручності й медиків і пацієнтів розширили до 1370 метрів квадратних. Тут облаштували оглядові та консультативні приміщення, процедурно-перев’язувальну кімнату, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів тощо. На ці роботи з державного бюджету виділили 8 млн грн, а також долучився й місцевий бюджет.

Окрім цього, відділення буде обладнане сучасним медичним обладнанням. Для лікарні придбали комп’ютерний томограф, реанімаційне та інше необхідне медобладнання.

Адже позиція держави у цьому питанні однозначна: приймальне відділення – це те місце, куди пацієнта доставляє швидка у першу чергу, і від того, наскільки якісну екстрену допомогу буде йому надано, залежить здоров’я та життя людини.

Нині для запуску роботи в медзакладі очікують дозвільних документів.

Нагадаємо, що зміни щодо модернізації приймальних відділень торкнулися 7 медзакладів Волині, які визначені опорними для гарантованого забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги.

Відтак, станом на 2 червня будівельні роботи з модернізації приймальних відділень завершені на 7-ми об’єктах:  комунальному підприємстві «Волинська обласна клінічна лікарня», «Луцька міська клінічна лікарня», комунальних  некомерційних підприємствах «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», «Любомльське територіальне медичне об’єднання», «Нововолинська центральна міська лікарня», «Ратнівська центральна районна лікарня» та «Камінь-Каширська центральна районна лікарня».

Наразі для приймальних відділень закладів охорони здоров’я Волині за кошти держбюджету вже придбали 9 одиниць обладнання: 5 комп’ютерних томографів, 3 рентген апарати та 1 апарат УЗД. Усі вони встановлені у медзакладах та будуть введені в експлуатацію після отримання ліцензій з ядерної безпеки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: