18:47, 07 Квітня 2021

Будівельна готовність – понад 60 %: у селі на Волині триває будівництво школи

Спортивна зала площею понад 450 метрів квадратних, велика кухня, просторі коридори, затишні та теплі класні кімнати, спеціалізований ліфт  – саме такі умови створюють для учнів у навчальному закладі села Башлики Луцького району.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, 6 квітня, з ходом будівельних робіт ознайомився перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

Наразі на будівельному майданчику тривають внутрішні роботи, завершується монтаж електромереж та опалювальної системи, встановлюються двері у класних кімнатах. Невдовзі будівельники приступлять до встановлення сантехніки  та облаштування санвузлів. До завершальних будівельних робіт підготовленні класи хімії, фізики та біології.

Важливо, що новозбудований навчальний заклад відповідатиме усім умовам інклюзивного навчання – ширина дверей усюди становить 1 метр, також встановлять підйомний ліфт.

До слова, у школі встановленні та працюють два потужні, сучасні твердопаливні котли. За словами будівельників, минулої зими було перевірено їхню ефективність – внутрішні будівельні роботи тривали навіть при низьких температурних показниках.

З настанням сприятливих погодних умов приступлять до виконання зовнішніх оздоблювальних робіт та облаштування шкільного подвір’я.

Наразі будівельна готовність навчального закладу складає понад 60 %. Загальна кошторисна вартість будівельних робіт – 114 мільйонів гривень.

Будувати школу «з нуля» розпочали у 2018 році, цьогоріч завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» навчальний заклад розпочне свою роботу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: