12:31, 16 Травня 2018

Будинок ковельчанки виявився складом фальсифікату. ФОТО

Операція “Акциз-2018” на Волині триває: вкотре припинили діяльність незаконного місця накопичення та реалізації підакцизних товарів.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Виявили значну партію алкогольної та тютюнової продукції, яка незаконно зберігалася в житловому приміщенні та транспортному засобі мешканки м. Ковель, – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області провели ряд обшуків, за результатами проведення яких припинили діяльність незаконного місця накопичення та реалізації фальсифікованої алкогольної і тютюнової продукції.

Зокрема, виявили та вилучено 6 500 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, 50 літрів спирту та 70 пляшок фальсифікованих горілчаних виробів різних торгових брендів.

Окрім того, на подвір’ї підприємливої ковельчанки виявили транспортний засіб, що використовувався для транспортування  та розповсюдження фальсифікованих підакцизних товарів, який також вилучили в ході проведення санкціонованих заходів.

Відтак, за результатами проведених заходів правоохоронці з незаконного обігу вилучили товарно-матеріальних цінностей орієнтовною вартістю понад півмільйона гривень.

Вказана громадянка неодноразово потрапляла в поле зору працівників податкової міліції Волині за фактами вчинення аналогічних правопорушень, за що останню притягнуто до відповідальності.

Зараз вирішують питання про призначення судових експертиз.

Триває слідство.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: