16:18, 10 Березня 2018

Будапешт та Відень очима волинської студентки. ФОТО

Нещодавно студенти факультету міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки повернулися з міні-мандрівки.

Студентка 1-го курсу освітньої програми «Міжнародна інформація та суспільні комунікації» Марія Поліщук вирішила поділитися своїми враженнями від Будапешта та Відня.

Перша зупинка – Будапешт. Столиця Угорщини складається з трьох частин: Буда, Пешт та Обуда. Між іншим, окрім угорської, тут можна було практикувати англійську чи німецьку, що дуже доречним було для для студентів-міжнародників.

Екскурсія розпочалася з Площі Героїв – одна з найвідоміших і головна площа столиці. Тут розташований пам`ятник архангелу Гавриїлу і дві колонади, які присвячені героям Угорщини. Далі студенти відвідали Рибацький бастіон, з тераси бастіону чудово видно Парламент, який зачарував студентів красою та величчю. Пізніше їм вдалося поспостерігати за зміною караулу, що теж, на їхню думку, є дуже цікавим видовищем.

Вже після цього вони вирушили до великого торгового центру «Campona».Там відвідали тропікарій і океанарій, де була можливість подивитися на живих акул у великому акваріумі-тунелі, крокодила, черепах й ін.

А вже ввечері чекала прогулянка корабликом по Дунаю. З келихом шампанського або соку загадували бажання під кожним мостом, а їх там – велика кількість.

«До речі, місто в ілюмінації вражає ще більше. Що ж тут казати, мої 32 гб були заповнені ще на половині цього дня. Чудовий вечір закінчився, ми встигли поділитися один з одним емоціями, вдосталь посміятися», – пригадує студентка.

Наступного дня на студентів чекав Відень – столиця Австрії. Для тих, хто вивчає німецьку – ідеальне місце для перевірки знать, адже офіційна мова в Австрії – німецька. Тут екскурсія розпочалася з площі Марії Терезії, яка вражає своїми розмірами. У центрі площі розташований пам`ятник самій імператриці, а з обох боків – абсолютно однакові споруди музеїв. Також екскурсовод показала Ратуш, Парламент та Віденську оперу та ще багато цікавих пам’яток. А згодом на студентів чекав похід до магазинів, гостині заклади, де спробували відомий тортик «Захер» та штрудель.

«Друзі! Подорожуйте! Вирушайте в будь-яке місце! Україна чи інша країна – немає різниці! Адже є стільки країн, міст, місць, стільки красивого так прекрасного! Дійте! Спитаєте мене, нащо? А тому, що неможливо повернутися з подорожі тією ж людиною. А це, на мою думку, і є круто!, – закликає до подорожей Марія. – Величезне дякую факультету міжнародних відносин за те, що є можливість пізнавати щось нове та цікаве, практикувати мови, знаходити друзів та просто весело так круто проводити час! Зустрінемося в автобусі, прямуючи у наступну бомбезну мандрівку».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: