16:07, 06 Серпня 2022

Британська розвідка повідомляє, що війна рф проти України ось-ось увійде в нову фазу

Війна росії проти України найближчим часом увійде в нову фазу. 

Як повідомляє “Укрінформ”, про це йдеться у добовому звіті британської розвідки.

“Війна росії проти України ось-ось увійде в нову фазу, коли найважчі бої перемістяться на лінію фронту довжиною приблизно 350 кілометрів, що тягнеться на південний захід від Запоріжжя до Херсона, паралельно річці Дніпро”, — йдеться у звіті.

Зазначається також, що російські війська зосереджуються на півдні в очікуванні контрнаступу України або готуючись до можливого штурму.

Вказується, що довгі колони російських військових вантажівок, танків, буксированої артилерії та іншого озброєння продовжують рух “у напрямку від українського Донбасу та прямують на південний захід”. Техніку також переміщують з окупованих росією Мелітополя, Бердянська, Маріуполя та з материкової частини росії через Керченський міст у Крим.

“Батальйонні тактичні групи (БТГ) чисельністю від 800 до 1000 військовослужбовців були розгорнуті в Криму і майже напевно будуть використані для підтримки російських військ у Херсонській області”, — йдеться у звіті.

Зазначається також, що 2 серпня в Крим перекинули нову БТГ, а також передислокують БТГ зі складу Східного угруповання військ.

“Ймовірно, найближчими днями їх відправлять у Херсонську область”, — зазначається в документі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: